نتایج جستجو برای عبارت :

سالروز اعزام به جزیره

فوتبال؛ بیشترین سهم اعزام به خارج در سال 98
مهدی علی نژاد گفت : شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۸ که در واقع سال کسب سهمیه المپیک بود با نگاهی کیفی، با اعزام یازده و دویست نفر به مسابقات برون مرزی موافقت کرد.
ادامه مطلب
بالاخره پس از تلاش های فراوان موفق به کسب اجازه فرماندهان سپاه برای اعزام شد اما از آن جایی که تولد فرزند شهید نزدیک بود، فرمانده سپاه گیلان نام سجاد طاهری نیا را از کاروان اعزامی حذف کرد. وقتی سجاد از حذف نامش خبردار شد به شدت ناراحت شد و حتی با التماس و گریه و زاری همسر و سپس فرمانده اش را راضی کرد تا اعزامش به تاخیر نیفتد و در تهایت هم با همان کاروان راهی سرزمین شام شد. 
مناسبت مرتبط: سالروز شهادت
zakhmiyan_eshgh
88/8/8 را خاطرتون هست مصادف شده بود با سالروز ولادت امام هشتم یعنی امام رضای عزیزمون
2 روز دیگه 98/8/8 هم تقارن جالبی داره 
- روز بعد از سالروز شهادت امام رضا هست
- روز چهارشنبه است که چهارشنبه ها روز این امام بزرگوار و فرزند بزرگوارشون امام جواد و امام هادی و پدر بزرگوارشان امام موسی کاظم است.
#سالروز_ازدواج_پیامبر_اکرم_حضرت_خدیجه
بر همه عالم تهنیت بادا
جشن پیوندت یا رسول الله
ذکر جان ،کوثر و حمد و تبارک
یا خدیجه یا محمد مبارک
سالروز پاکترین، زلالترین، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارکباد . 
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
عمار علاقه زیادی به حوزه‌ی پرواز داشت که زمینه تخصصش هم بود با پشتکاری که به خرج داد در این زمینه به عنوان نفر اول و درجه‌ی استادی شناخته شد.
سید عمار، می خواست همانند عمارِ علی(ع) پای آرمان های رهبرش بایستد. خودش می‌گفت: «من اگر کاری می‌کنم، برای اعتلای این سرزمین است، پس از حمله تکفیری ها به کشور سوریه و حضور مستشاری نیروهای ایرانی در آن کشور، سید عمار پاشنه درب فرماندهی را از جای درآورد و پیگیری‌های مکرر او و علاقه‌اش برای جهت اعزام به
سلام!
امروز رفتم و مدارک رو تحویل پلیس+10دادم.بعد از این که فرم هایی که پر کرده بودم رو تو سیستم ثبت کردن بهم یه برگه دادن که توش تاریخ اعزامم رو مشخص کرده بود.تاریخ اعزام من شد 12/01 شنیدم که اسفند ماه برای اعزام ماه خوبیه ولی نمیدونم تا چه حد حقیقت داره.اگه کسی میدونه بگه:)
1398/09/27
نماهنگ شهادت امام موسی کاظم

کسی که روح الامین است طایر حرمش
هجوم حادثه بر هم زد آشیانش را
به حبس و بند و شهادت اگر چه راضی شد
به جان خرید بلا‌های شیعیانش را...
شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد.
چشم گردون در عزای موسی جعفر گریست
دیده خورشید بر آن ماه خوش منظر گریست
او که خود مظلوم و در بند ستمگر بود اسیر
بر غریبی شهید کربلا یک سر گریست
شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد.
فردا که هر کسی به شفیعی برد پناه
چشم تمام خلق به موسی بن جعفر است
شهادت امام
سالروز شهادت امام رضا (ع) تسلیت باد

حضرت امام رضا (ع) در سال 148 هجری قمری در شهر مدینه دیده به جهان گشودند و در آخرین روز  ماه صفر سال 203 هجری قمری به شهادت رسیدند.دوران حیات و امامت حضرت امام رضا (ع)، دوران اوج‌گیرى گرایش مردم به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و گسترش پایگاه‌هاى مردمى خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.با اوج‌گیری تمایلات مردم به امام هشتم شیعیان جهان (ع)، مامون خلیفه عباسی با دسیسه چینی، ایشان را مسموم و شهید کردند.مردم ایران اسلامی
کاش باور داشتیم هر روز تولدمون هست هر روز که خداوند به ما مهلت زندگی دوباره میدهد بایستی تولدمان را جشن بگیریم اما افسوس که ما فقط سالروز اولین به دنیا آمدنمان را جشن میگیریم.
امروز سالروز اولین به دنیا آمدنم هست و فردا سالروز دومین به دنیا امدنم.
افسوس که روزهای مهم کم اهمیت و گاه بی اهمیت میشوند .
امیدوارم هیچیک از ما دچار فراموشی نشده و از یاد نبریم که تولد یعنی دوباره زیستن به شیوه انسانی تر ...
« 8 آبان 1398 »

یک بار به سفر قم که رفته بودیم، یکی از بزرگان نظامی آمده بودند که شهید حامد خیلی تلاش کرد او را ببیند تا برگه اعزام به سوریه اش را امضا کند، تصریح کرد: گاهی برای رفتن صحبت می‌کرد که من در اوایل با این موضوع مخالفت می‌کردم چون این موضوع برایم ملموس نبود. همسر شهید کوچک زاده خاطرنشان کرد: حامد و دامادم هر دو برای اعزام به سوریه اسم نوشته بودند که چون حامد به دلیل مخالفت های من مدارکش کامل نبود، از تهران به او زنگ زدند که دامادم به سوریه اعزام شد
تولد داریم چه تولدی ...!!!

امروز  تولد یاسمیناست 
سالروز رفاقت مبارک
سالروز صداقت مبارک
سالروز متانت مبارک
سالروز درایت مبارک
و سالروز این همه خوبی مبارک 
عزیزم تولدت مبارک 

لبخند زدی آسمان آبی شد 
شب های قشنگ مهر و مهتابی شد 
پروانه پس از تولد زیبایت 
تا آخر عمر غرق بی تابی شد

عزیم تولـــــدت مبـــارک 

فرشته ها وجود دارن 
اما چون بعضیها بال ندارن ما بهشون میگیم خواهر
خواهری تولدت مبارک 
امیدوارم به همه ارزوهای قشنگت برسی
ببین یه سال بزر
"ما برای آن‌که ایران گوهری تابان شود خونِ دل‌ها خورده‌ایم..."او همیشه برای وطنش خواند...امروز نهمین سالروز درگذشت استاد «محمد نوری» صدای ماندگاری است که رنجِ دوران بُرد.استاد
«محمد نوری» موسیقی را زبانی جهانی و از آنِ تمام اقوام و ملت‌ها
می‌دانست. وی طی پنج دهه بیش از سیصد قطعه‌ی آوازی اجرا کرد او همچنین به
تقریر و ترجمه‌ی مقالات و سرودن اشعاری برای ترانه پرداخت و در سال‌های
پایانی عمرش چندین اجرا به نفع بیماران خاص داشت.صدای او برای ن
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت : 24 کاروان حدود سه هزار و 500 زائر حج تمتع امسال از این استان به سرزمین وحی اعزام می شود.
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 محمود عرب نژاد با بیان اینکه زائران سرزمین وحی استان کرمان امسال مدینه قبل هستند افزود: طول مدت اقامت زائران 27 تا 41 روز و میانگین 35 روز است.
وی تاکید کرد: پروازهای کرمان به حج تمتع امسال از 17 تیرماه در کشور آغاز می شود و تا 12 مرداد ادامه دارد.
در
روزهای پایانی ماه صفر و در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) کاروان‌های
پیاده زائران آستان مقدس رضوی از مسیرهای مختلف در حال رسیدن به سمت مشهد
مقدس هستند تا در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در جوار بارگاه
مطهر ایشان به عزاداری و سوگواری بپردازند.

سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام تسلیت باد

حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام در روز جمعه اول ماه رجب سال پنجاه و هفت هجری قمری در مدینه طیبه متولّد شد. 
   حضرت امام باقر علیه‌السلام در جریان نهضت امام حسین علیه‌السلام همراه جدّش به کربلا آمد. درآن وقت سه سال و نیم از عمر شریفش گذشته بود. 
   آن حضرت علیه‌السلام پس از امام سجاد علیه‌السلام حدود نوزده سال امامت و رهبری شیعیان را به عهده داشت و در روز دوشنبه هفتم ذیحجه سا
مردم جنوب:  همزمان با فرارسیدن اول ماه ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشن وشادی با همکاری هئیت حضرت اباعبدالله حسین (ع) (مسجد قدس) و هئیت محبان اهل البیت (علیهم السلام) ( مسجد الغدیر ) در مسجد قدس برازجان برگزار شد.

ادامه مطلب
این پاورپوینت در 15 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از زندگی نامه،نحوه اعزام به جبهه،فعالیت در جبهه و ماجرای اعزام به جبهه هم به صورت روایت گری در فیلم هم داستانی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد شهید 13ساله مرحمت بالا زاده در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
حدود 15 سالی هست دارم برای مشهد بازی میکنم 
همیشه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم،از اسپانسر داشتن و یا لباس و کفش و کیف مسابقه.مساله اعزام به مسابقات و اقامتمون
اما امسال خیلی اوضاع بهتره یک نکته خوب که بخوام بگم مساله اجاره سوئیت در مشهد بود.که اسپانسر امسال این مساله رو حل کرد و من به شخصه ازشون تشکر میکنم .
در مورد ورزش دختران بگم که واقعا محروم هستیم اونم در مشهد با این همه کارخونه های بزرگ و شهر صنعتی بودن با این همه توریست و جاذبه ها
به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حساس این نهاد در حفظ نظام اسلامی و قانون اساسی، شایسته است ائمه محترم مساجد و جماعات در سطح مساجد استان درخصوص تبیین این جایگاه مساعدت نموده و محورهای بیان شده در فایل زیر را توزیع نمایند.
به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حساس این نهاد در حفظ نظام اسلامی و قانون اساسی، شایسته است ائمه محترم مساجد و جماعات در سطح مساجد استان درخصوص تبیین این جایگاه مساعدت نموده و محورهای بیان شده در فایل زیر را توزیع نمایند.
سعدینی، سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت به محل اعزام شده اند، تصریح کرد: تاکنون خسارتی گزارش نشده است.
دکتر فاطمه نوروزیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در این خصوص به ایسنا، گفت: تیم های ارزیاب اورژانس به محل مورد نظر در لافت اعزام و به بیمارستان قشم و بندرخمیر و اورژانس آماده باش اعلام شده است.
تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند
مدیرعامل جمعیت
تبریک دهه کرامت

دهه کرامت
از اول ذیقعده سالـروز میــلاد مسعود کــریمه اهل بیت حضـرت فاطمه
معصومه(س) تا دهم ذیقعده سالروز میلاد پر نور امام رضا(ع) می باشد.

دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت
به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را
به هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی برای او
آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است

دهه کر
‌شھید مدافع حرم حسین هریری
ولادت: 1368/08/03
شھادت: 1395/08/22
مزار:مشھد - بھشت رضا(ع) بلوک 15
خاطره ای از همسر شهید که از "سادات" هستند:
ایشون قبل از ازدواج هم یک بار دیگه به سوریه اعزام شده بودند و به مدت سه ماه افتخار نوکری بی بی جان را داشتند.
بعد از گذشت مدتی از برگشت ایشون، با یکی از دوستانشون دیدار داشتند.
شهید میگفتند:
من از ایشون که سید بودند خواستم دعا کنند تا دوباره برای دفاع از حرم عمه جان سادات اعزام شوم
دوست ایشان در جواب گفتند بودند:
دعا نمیکن
سید مهدی سه ویژگی داشت: با بصیرت، شجاع و ولایت مدار. زندگی خوبی داشت کارمند اداره بازرگانی بود. می توانست در رفاه و آسایش زندگی کند اما به محض اینکه احساس کرد که حرم حضرت زینب(س) در معرض خطر قرار گرفته است طاقت نیاورد و به عنوان نیروی داوطلب خود را به سوریه رساند  بار اول رفت و دو ماه بعد برگشت. بار دوم که خواست اعزام شود. گفتم: بابا بروی شهید می شوی گفت: نه بابا جان من لیاقت شهادت ندارم ولی اگر بروم تا زنده هستم نمی گذارم حضرت زینب(س) دوباره اسیر
امروز سالروز تولد سی و پنج سالگی منه.....
دیشب فکر کردم به این سی و پنج سال که چکار مهمی انجام دادم و به کدوم هدفم رسیدم(اصلا هدفی داشتم در زندگی)
و به این نتیجه رسیدم که کلا با قانع بودن به حداقلها و دم دستی ترین چیزها گند زدم به کل زندگیم..........
هر چی خودم گند زدم هرچی از این به بعد عوامل خارجی گند بزنن.........

باشد که رستگار شویم
جا داره همین جا از بانکهای عزیزی که ممکنه حتی یادم نباشه باهاشون حساب دارم و فراموش کردم اما اونا منو فراموش نکردن و پیام
اعزام دانشجو به خارج
اعزام دانشجو به خارج از کشور بسیار موفقیت آمیز بوده است. بسیاری از دانشجویان ایرانی که در خارج تحصیل کرده اند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و حتی پسا دکترا در بهترین دانشگاه های غربی به تلاش و پیشرفت مشغول هستند.

برای رسیدن به رویاها و آرزوهای خود باید تلاش کنید.
اعزام دانشجو به خارج نیازمند صلاحیت علمی و صلاحیت اخلاقی است.صلاحیت علمی طبق سوابق دانشگاهی و آزمون های علمی متقاضی تعیین می شود.
 اولویت انتخاب دانش
مدافـــــع حـــــرم
شهید علیرضا مشجری
وصیتنانه
شهادت در قاموس اسلام کاری‌ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می‌زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده‌ایم و استکبار جامعه را به لجنزار کشیده است ولی چاره‌ای نیست، اینها سد راه اسلام شده‌اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.
نشر بمناسبت سالروز ولادت

دهه کرامت
از اول ذیقعده سالـروز میــلاد مسعود کــریمه اهل بیت حضـرت فاطمه
معصومه(س) تا دهم ذیقعده سالروز میلاد پر نور امام رضا(ع) می باشد.

دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت
به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را
به هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی برای او
آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است

دهه کرامت از بیست و چها
نزدیک عیدفطر سال 92 بودو به رزمندگان مقدار کمی‌پول سوریه ای به عنوان عیدی داده بودند، با فرمانده هماهنگ کرده بود تا در یکی از مساجد روزانه نیم‌ساعت‌کلاس قرآن‌ برگزار کند.عیدی اش شد هدیه تشویقی به بچه‌های روستایی کلاس قرآن. وقتی با ماشین در روستا عبور می‌کردند بچه ها شعارمی‌دادند : الله محی الجیش، محسن ‌سرش را بیرون می‌کرد و می‌گفت: الله محی الاطفال، یعنی خدا بچه ها را حفظ کند ...
شهید محسن حیدری سالروز ولادت  @zakhmiyan_eshgh
در ایام سالروز سالروز شهادت شهید محمد رضا محمدی و ذات الله آرتون و خانوروی شیخ آقاجانی( ۲۲ فروردین )، و شهید غلامحسن اکبری (۲۳ فروردین ) نام و یادشان را گرامی می داریم. 
شهید محمّدرضا محمّدى زیارانى: درود و سلام به نایب بر حق امام زمان(عج)، امام خمینى ، همه بدانند که من با کمال آگاهى در این راه قدم گذاشتم ... دوستان بدانند این راه، راه خدا و راه انبیا و امامان است. همه بدانند و مى دانند -زمانى که هنوز امام نیامده بود- ایران چه وضعى داشت؛ تمام جامعه
به مناسبت سالروز ولادت امام حسن عسگری(ع)
در سالروز ولادت یکی از اهل بیت گرامی پیامبر اسلام (ص) قرار داریم. سال 232 ه. ق در چنین روزی یکی از نوادگان پیامبر (ص)، حضرت امام حسن عسگری (ع) دیده به جهان گشود. آن حضرت گرچه 28 سال بیشتر زندگی نکرد، اما گنجینه ای گرانبها از معارف و علوم اسلامی را از خود به یادگار گذاشت. این روز خجسته به همه دوستداران فضیلت و پاکی مبارک باد.
میلاد امام حسن عسگری(ع) مبارک باد
در شرح خصوصیات امام حسن عسگری (ع) گفته شده است که ایشان
مادر شهید؛ علیرضا به نیازمندان بسیار کمک می کرد، چند وقت پیش یکی از دوستانش از سوریه به او زنگ زد و گفت: خانواده ام به پول نیاز دارند، علیرضا نیز دو ماه از حقوق خودش را برای خانواده دوستش فرستاد، من به او گفتم: مادرجان تو می خواهی ازدواج کنی و باید برای خودت پول پس انداز کنی، اما او گفت: عیبی ندارد، حتما به پول احتیاج دارد، او ایران نیست که پول برای خانواده اش بفرستد.
شهید علیرضا قبادی 
سالروز ولادت
@zakhmiyan_eshgh
سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (ع)

عید وصل دو لاله ی زیبا شد                              عید وصل
دو نور بی همتا شد

ذکر عشق تمامی مشتاقان              چون
احمد ،یا  علی(ع)، یا
زهرا(س) شد... 
اولین روز از ماه
حج و قربانی مصادف با سالروز پیوند آسمانی و ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت
فاطمه (س) است. آیاتی در قرآن وجود دارد که بر این اتفاق بزرگ تاریخ اسلام
دلالت می کنند. مناسبت های ماه ذی الحجهاولین
ر
مسئول کانون فرهنگی هنری
نور مسجد جامع سامان گفت: یکی از برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی
هنری نور اردوهای زیارتی است که شب گذشته ۲ شهریور ۴۶ نفر از اعضای فعال
کانون فرهنگی هنری نور به مشهد مقدس اعزام شدند. به گزارش خبرگزاری شبستان
از شهرکرد، رضا صفاری، مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع سامان شب
گذشته (2 شهریور) در محل اعزام کانون فرهنگی هنری نور به مشهد مقدس گفت:
یکی از برنامه ها کانون فرهنگی هنری نور که هر ساله و در فصل تابستان با
مسئول کانون فرهنگی هنری
نور مسجد جامع سامان گفت: یکی از برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی
هنری نور اردوهای زیارتی است که شب گذشته ۲ شهریور ۴۶ نفر از اعضای فعال
کانون فرهنگی هنری نور به مشهد مقدس اعزام شدند. به گزارش خبرگزاری شبستان
از شهرکرد، رضا صفاری، مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع سامان شب
گذشته (2 شهریور) در محل اعزام کانون فرهنگی هنری نور به مشهد مقدس گفت:
یکی از برنامه ها کانون فرهنگی هنری نور که هر ساله و در فصل تابستان با
سوال

آیا اوایل ماه ربیع الاول ایام محسنیه است و باید عزادار باشیم؟

پاسخ

ایام محسنیه در هیچ یک از روایات اهل بیت سفارش نشده است.در منابع قدیمی تشیع روایاتی مبنی بر بزرگداشت ایام محسنیه نقل نشده و تنها در منابع متأخر از 200 تا 300 سال پیش تا کنون مطرح شده است و با توجه به اینکه ماه ربیع الاول ماه شادی و سرور اهل بیت است که در روز نهم آن سالروز آغاز امامت ححضرت ولیعصر(عج) و روز هفدهم هم سالروز ولادت آخرین پیامبر الهی(ص) و ذریه پاکش حضرت امام جعفر صا
✴️120 هزار سرباز امریکایی در خلیج فارس!!این روزها پر از خبرهای عجیب و غریب است و عده‌ای هم در کشور مدام به این خبرها دامن می‌زنند. یکی هم اعلام اعزام 120 هزار سرباز امریکایی به آسیای غربی است که به نقل از روزنامه نیویورک تایمز منتشر شده است. این خبر هم مانند همان خبر اعزام ناو هواپیمابر امریکایی است. امریکا برای شروع هر جنگی، در مقیاس حمله به سوریه و نه ایران، نیاز 500 هزار سرباز دارد، حالا اگر بخواهد به ایران به زعم خودش حمله کند، باید سه برابر
روایت خواندنی {شهید مدافع حرمی که همنام عموی شهیدش است}
 عمو و برادرزاده ای  با یک نام : محمد ؛ با یک نام خانوادگی : تاج بخش...عمو و برادرزاده ای که هیچوقت همدیگر را ندیده اند اما هردو یک راه رفته اند، دریک مسیر قدم برداشته اند و نصیب هر دو هم شهادت بوده. یکی ، 29 سال پیش در جزیره مجنون شهید شده و حالا همه او را با عنوان آخرین شهید دفاع مقدس گتوند می شناسند و دیگری ، در مهلکه تدمر ، در حمله بی رحمانه نیروهای تکفیری در سوریه آسمانی شده و حالا همه او ر
در واجباتش هیچ گاه تاخیر نمی کرد و خود را ملزم به اجرای مستحبات کرده بود
فراموش نمی کنم آخرین باری که به مشهد آمد ماه رمضان بود، وقتی که روزه خواری مردم را می دید به من می گفت: (( خداوند آنقدر مهربان است که در ماه روزه به مردم فرصت داده است که اگر مشکلی داشته و نتوانستند روزه بگیرند در انذار نباید روزه بخورند و حرمت خداوند را بشکنند)) از این مسئله خیلی ناراحت بود و روحیه او را در این مدت خراب کرده بود.
شهید مدافع حرم 
سید مهدی جودی ثانی
سالروز شها
معرفی کتاب به مناسبت سالروز حمله طبس

پنجشنبه 98/2/5  کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع)شهرستان قدس برگزار کرد؛
جمع خوانی و معرفی کتاب "شکست طبس" نوشته مریم جمشیدی ،انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
حادثه عملیات طبس که نام عملیاتی آن در ارتش آمریکا "عملیات پنجه عقاب" بود، عملیاتی نظامی توسط نیروی دلتا برای آزادسازی آمریکایی های گرفته شده توسط دانشجویان پیرو خط امام در تهران بود.در پی سالروز این واقعه تاریخی نشست معرفی و جمع خوانی کتاب شک
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم الشهید افتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میت
معمولا محل کار پرسنل و کارکنان ادارات و شرکتهای در یک نقطه متمرکز است و در قرارداد کار، یک مکان بعنوان محل فعالیت کارکنان سازمانها، ادارات و شرکتهای قید می شود. اما گاهی برای پیشبرد امور سازمان نیاز به حضور برخی از پرسنل در محلی غیر از مکان اصلی شرکت است‌. در واقع اعزام به ماموریت یکی از نیازهای کاری هر واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی است و در قبال آن مزایایی در چارچوب قوانین و مقررات به فرد اعزام شونده تعلق می گیرد.

ادامه مطلب
منتشر شده در: خبرگزاری دولتی روسیه (اسپوتنیک)

رسانه ها از تصمیم ترامپ برای اعزام 500 نیروی نظامی به عربستان سعودی خبر دادند.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تصمیم دارد حدود 500 نفر از نظامیان آمریکایی را به پایگاه هوایی شاهزاده سلطان واقع در شرق ریاض، پایتخت عربستان اعزام کند.
بر این اساس شماری از نظامیان آمریکایی هم اکنون به منظور فراهم سازی شرایط برای استقرار سامانه پاتریوت و بهبود شرایط این پایگاه هوایی در عربستان حضور
منتشر شده در: خبرگزاری دولتی روسیه (اسپوتنیک)

رسانه ها از تصمیم ترامپ برای اعزام 500 نیروی نظامی به عربستان سعودی خبر دادند.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تصمیم دارد حدود 500 نفر از نظامیان آمریکایی را به پایگاه هوایی شاهزاده سلطان واقع در شرق ریاض، پایتخت عربستان اعزام کند.
بر این اساس شماری از نظامیان آمریکایی هم اکنون به منظور فراهم سازی شرایط برای استقرار سامانه پاتریوت و بهبود شرایط این پایگاه هوایی در عربستان حضور
بنا به گزارس پایگاه خبری و تحلیلی بخش مرکزی کاشمر ؛ مهندس هادی واله قوژدی دهیار و رابط ورزش روستایی قوژد از اعزام ورزشکاران آقایان و بانوان روستای قوژد به اولین المپیاد ویژه مسابقات خانه های ورزش روستایی منطقه یک استان که در تاریخ 17 مرداد 98 در بخش بانوان به میزبانی کاشمر در سالن ورزشی امام رضا (ع) فروتقه و در بخش آقایان به میزبانی شهرستان تربت حیدریه برگزارمی شود خبر داد ؛

ادامه مطلب
ایتالیا کشوری با تمدن و فرهنگ غنی است که همه‌ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان غیربومی، از سراسر جهان است. این کشور مقصد بسیار مشهور و مطرحی برای دانشجویان بین‌المللی است. اعزام دانشجو به ایتالیا ، همه‌ساله توسط برترین مؤسسات اعزام دانشجو به خارج ازجمله موسسه ساناگیتی صورت می‌گیرد.
ارائه مشاوره در خصوص رشته انتخابی و شرایط تحصیل آن در ایتالیا، دانشگاه برتر در این زمینه، اخذ پذیرش، اخذ فاند برای دانشجویان برتر و اخذ ویزای تحصیلی، همگی از
ایتالیا کشوری با تمدن و فرهنگ غنی است که همه‌ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان غیربومی، از سراسر جهان است. این کشور مقصد بسیار مشهور و مطرحی برای دانشجویان بین‌المللی است. اعزام دانشجو به ایتالیا ، همه‌ساله توسط برترین مؤسسات اعزام دانشجو به خارج ازجمله موسسه ساناگیتی صورت می‌گیرد.
ارائه مشاوره در خصوص رشته انتخابی و شرایط تحصیل آن در ایتالیا، دانشگاه برتر در این زمینه، اخذ پذیرش، اخذ فاند برای دانشجویان برتر و اخذ ویزای تحصیلی، همگی از
برادر من کسی بود که وقتی صبح های زود به سرکار می رفت و دیر وقت به خانه  بر می گشت برای اینکه اهالی محل آزار نبینند، موتورش  را در کوچه روشن نمی کرد، موتور را سر کوچه می برد و بعد روشنش می کرد، برادر من کسی بود که برای امنیت و آرامش  مردم ارزش قائل بود و همین ارزش بود که او را به درجه شهادت نائل کرد، آن وقت عده ای نه تنها آرامش مردم برایشان مهم نیست  بلکه برای یک لحظه شادی دست به هر کاری می زنند حتی از بین بردن جان و زندگی دیگران.
شهید هادی جوان‌دل
*سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی* در دوم اردیبهشت سال 1358 به فرمان امام خمینی (ره) و *سالروز اعلام انقلاب فرهنگی* که سرمنشاء تحولات زیادی در دانشگاه‌ها بود از این جمله است.  همچنین امروز مصادف با *روز زمین پاک* است. هر ساله در 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت، مراسم روز زمین در تمام دنیا برگزار و به همه مردم روی زمین یادآوری می‌شود که نباید سیاره خود؛ زمین را فراموش کنند و به فکر حفظ آن باشند. یکی از ساده‌ترین روش‌های آموزشی و تربیتی در این
او ایستاد پای امام زمان خویش ...
 ۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " آزاد خشنود کوهنجانی " گرامی باد

۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " ابوذر فرح بخش " گرامی باد

۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " قدرت الله عبودی " گرامی باد
@modafeonharem
- در چه تاریخی به جبهه‌های مقاومت اعزام شدید و انگیزه‌تان جهت حضور چه بود؟ سال 93 که جنگ شروع شده بود خیلی از دوستانم را می‌دیدم که به عراق می‌رفتند و برمی‌گشتند، من هم خیلی دوست داشتم بروم. در ماه محرم می‌گفتم یا لیتنا کنا معک: ‌ای کاش ما هم روز عاشورا با حضرت بودیم. حالا روزش رسیده که ما لبیک بگوییم. دوستی داشتم خدا ایشان را خیر دهد مرتب می‌رفت و می‌آمد؛ من هم به ایشان اصرار زیادی می‌کردم که می‌خواهم بروم عراق. گفت: خوب باشد سعی خودم را م
پارسال هم چنین روزی بار و بنه رو جمع کردیم و با کیف بزرگ و سنگین و دو تا پتو رفتیم برای تقسیم، گروه گروه اسم خوندن و تقسیم شدیم اما هنوز معلوم نیست کجا افتادیم، مثل همین روزا هم بارونی بود و وقتی مسئول ما لیست رو میخوند برای حضور غیاب بارون نم نمی میزد.
جای همه نبود تو دو تا اتوبوسی که برای ما آماده کرده بودن و یه عده ای که عموما متاهل بودن فرستادن مرخصی و ما عازم جاده شدیم. ظهر ناهار تن ماهی خوردیم و اخرای شب رسیدیم بندرلنگه پادگان، اونجا هم بع
محمد حسین بشیری
آخرین بار مراسم هفت حاج رضا جلوی درب 
مسجد مهدیه داشتیم صحبت میکردیم
که یکی از دوستان به ایشان (شهید محمدحسین بشیری) گفت
محمد آقا ما رو هم ببر سوریه شهید بشیم
که ایشان گفتن اینکه فکر شهادتین خیلی خوبه خیلی عالیه ولی شما باید بدانید رفتن به سوریه باید هدفت شکست دادن دشمن باشه نه شهید شدن که اگر در این راه شهید شدی به آرزویت هم رسیدی..شما باید به هدف اصلی فکر کنید و در رکاب امام زمان باشید ما همه می جنگیم برای اون موقع
نشر بمناسبت
#گزارش_ماهانه
با سلام خدمت شما خوبان، همراهان عزیز همانطور که می دانید #مرکز_نیکوکاری_بشری در راستای توانمندسازی مالی نسبی نیازمندان و ارتقا سطح فرهنگی اقشار آسیب پذیر اقدام می کند. بخشی از فعالیت های این مرکز در یک ماه گذشته به این شرح است:
✅توزیع سبد کالای غذایی (شامل: گوشت قرمز،مرغ،لوبیا،نخود،عدس،ماکرانی،سویاسبزی خورشتی و...) بین مددجویان مرکز.
✅شناسایی، تحقیق، مصاحبه و پذیرش مددجویان جدید مرکز .
✅ ابلاغ وظایف هر مددکار جهت رسیدگی بهت
در این روز، #یوری_گاگارین‌ به وسیله فضاپیمای وُستوک ۱ به فضا رفت و طی ۱۰۸ دقیقه، مدار زمین را پیمود و به سلامت به زمین بازگشت. سازمان ملل متحد به افتخار این فضانورد و به یاد نخستین سفر انسان به فضا، ۱۲ آوریل را به عنوان #روز_فضانورد نامگذاری نموده است. همچنین هر ساله در این زمان جشنی تحت عنوان #شب_یوری توسط ستاره‌شناسان آماتور و علاقه‌مندان به فضا در بسیاری از کشو‌رها از جمله کشور عزیزمان ایران برگزار می‌شود که متاسفانه شرایط خاص امسال اجا

شهید مصطفی رشیدپور در تاریخ یکم شهریور ماه سال 1347 دیده به جهان گشود و از سن 16 سالگی در سال 1362 به جبهه عازم شد. این دلیرمرد در بیشتر عملیات‌ها مناطق عملیاتی در دوران دفاع مقدس حضور فعال داشت به طوری که در عملیات‌هایی همچون خیبر، بدر، والفجر 8، کربلای 4، کربلای 5، نصر 4، نصر 8 و والفجر 10 حضور یافت. شهید مصطفی رشید‌پور در بهمن سال 1394 در آزادسازی دو شهر شیعه‌نشین نبل و الزهرا در سوریه مجروح شد و پس از تحمل چند ماه درد و رنج مجروحیت سرانجام در روز
رفاقت من و حسین از سری اول سوریه داغ شد خیلی با روحیه کارهارو پیگیر بود.
خیلی خوشحال بود و دائم در تکاپو بود ، باورکردنی نبود واقعا جیره غذایی ماموریت کم بود
تو ماموریت نقطه وصل من با حسین بود,,با پسرش آقا محمد جواد مردونه صحبت میکرد,مثل دو تا آدم بزرگ،همش میگفت محمد جواد پسر جان هوای مادرتو وقتی که نیستم داشته باشیا،
سری دوم دم پرواز به حسین گفتم,,حسین شهید بشی محمد جواد چی!؟گفت:خدا بزرگه,محمد جواد هم بزرگ میشه نگران نباشید.
روای:رفیق شهید
سا
‼️علی یک‌سال و نیم پیگیر بود که برود سوریه، خیلی هم تلاش می­‌کرد که هر زمانی شد برود. تا اینکه پسر دیگرم که پاسدار است به او گفت: اول باید در شهر خودمان آموزش ببینی، بعد بروی استان، از آنجا اعزامت کنند. ‼️یکسری آموزش‌هایی مثل دفاع شخصی دید، اما پسرم گفت: اینها آموزش محسوب نمی­‌شوند باید بروی در شرایط سخت و خودت را برای آن موقعیت آماده کنی. علی با سه چهار نفر از دوستانش سه روز رفته بودند در یک جنگل بدون آب و غذا و در شرایط سخت و باران خودشان
امروز روزی هست که عاشق شدم 
سه ساله از این عشق میگذره 
تمام این مدت انتظار برای یک لحظه دیدن دوباره 
انتظار برای یک بار دیگه صدا کردنت 
هنوز که هنوزه از تو خبری ندارم 
هر روز نگرانی ، دلتنگی 
دلم آرزوی دیدن دوباره ی تو ، تو دلم زندس 
میدونم که روزی تو رو خواهم دید
علی به مالک اشتر گفت: ‏«باید محبوب‌ترین کارها نزد تو اموری باشد که در جهت رعایت حق از همه کامل‌تر و از نظر عدالت شامل‌تر و از نظر رضایت عمومی مردم جامع‌تر باشد زیرا خشم توده مردم خشنودی خواص را بی‌اثر می‌سازد اما ناخشنودی خاصان با رضایت عامه مردم جبران پذیر است»
چه کسانی از پرداخت "عوارض خروج" معاف‌اند؟
خدمه وسایل نقلیه عمومی سفرهای زمینی، دریایی و خطوط پروازی که در حین مأموریت یا انجام وظایف شغلی باید از مرز گذر کنند.
دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور که مجوز تحصیل مرتبط داشته باشند.
بیمارانی که با مجوز شورای پزشکی برای درمان به خارج از کشور اعزام می‌شوند.
جانبازان انقلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند.
ایرانی‌های مقیم خارج از کشور که دارای گذرنامه شغلی از وزارت کار و
فرزندم مشکلی داشت که باید حتما عمل میشد و به هر کس که میگفتم پول نیاز دارم کسی نتونست کمکی بهم بکنه. خیلی دلم گرفته بود. صبح ابوالفضل را دیدم، گفت: چی شده خیلی ناراحتی؟! جریان مشکلم را برایش تعریف کردم گفت :توکلت به خدا باشه حل میشه... بعد ازظهر شهید بزرگوار تماس گرفت گفت پول جور شده...الان که میبینم فرزندم در سلامتی کامل هستش، متوجه شدم که شهدا همینطوری شهید نشدن، اونا ویژگیهای خاصی از جمله بخشندگی و دل رئوف داشتن و خداوند به دل پاکشون نگاه میک

سیدحسن حسینی اظهار کرد: اردوی راهیان‌نور می‌تواند با پیوند دادن زندگی نسل جوان به زندگی شهدا نقش مهمی در فرهنگ‌سازی و ترویج و تشویق به روحیه بسیجی، ایثار و فداکاری ایفا کند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا افزود: راهیان‌نور باعث شده است که مسیر شهادت و ایثارگری همیشه زنده بماند و این راه الهی و معنوی همیشه بر روی مشتاقان باز باشد و نسل‌های سوم و چهارم انقلاب با شیوه زندگی و مدیریت شهدا آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه راهیان نور یک حرکت
در ازدواج بسیار سختگیر بود؛ خواهرش، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود.درهمان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بودو اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود..نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد، به طوری که روز خواستگاری عنوا
مامان خبر دادن که بابا رو بردن بخش CCU تا دکتر بیاد و نتایج آزمایشات و عکس هارو ببینه تا دستورات لازم رو برای اعزام بابا به بیمارستان مجهز تر بگن...
نزدیک ۲۴ ساعته که نخوابیدم اما اصلا مهم نیست من تا ۴ روز هم شده نخوابم...
#دوست_دارم_بابا :)
ادامه دارد...
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا  دقایقی پس از وقوع زلزله، ابتدایی گزارش رسمی بوسیله شرح زیر منتشر شد.  جلال: ۴  محل وقوع: استان قم - حوالی قم  کتاب و زمان تصادف بوسیله حین محلی: ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۰۰:۱۱:۲۰ طول جغرافیایی: ۵۰.۷۲، عرض جغرافیایی: ۳۴.۵۷ عمق زمین نوسان: ۱۰ کیلومتر  نزدیک ترین شهرها: ۱۶ کیلومتری قم (قم)، ۱۷ کیلومتری جمکران (قم)، ۲۳ کیلومتری کهک (قم)       نزدیکترین مراکز استان: ۱۰۷ کیلومتری اراک، ۱۴۰ کیلومتری تهران یک منبع در م
شنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۷ ساعت 6:36

کوچکترین فرزند خانواده بود ولی با این حال  قبل از
اعزام به جبهه نماز و روزه قضای مرحوم پدرش را متقبل شد. چند شب قبل از
اعزام خواب دیده بود که امام حسین (علیه السلام) به او فرموده که آمده ام
تو را ببرم.
وقتی خبر شهادت برادرم را به مادرم دادند مادرم گفت
خدا را شکر شوهرم به آرزویش رسید. چون مرحوم پدرم آرزو داشت یکی از
فرزندانش شهید بشود.
  (به نقل از خواهر شهید )

نام : نبی الله

نام خانوادگی :
امروز روزی هست که عاشق شدم 
سه ساله از این عشق میگذره 
تمام این مدت انتظار برای یک لحظه دیدن دوباره 
انتظار برای یک بار دیگه صدا کردنت 
هنوز که هنوزه از تو خبری ندارم 
هر روز نگرانی ، دلتنگی 
هنوز آرزوی دیدن دوباره ی تو ، تو دلم زندس 
میدونم که روزی تو رو خواهم دید
با سلام خدمت یکایک عزیزان با ایمان و دوستار اهل بیت علیهم السلام، ضمن عرض تبریک سال نو، و آرزوی بهترین ها برای شما، روز «14 فروردین 98» که مصادف است با سالروز مبعث پیامبر عظیم الشان (ص) را تبریک می گویم. امیدوارم در سایه نظر ایشان و هدایتشان راه و مسیر زندگی مان را درجهت قربه الله بپیماییم.

ادامه مطلب
سالروز استقلال آزادی جمهوری اسلامی به معنی واقعی کلمه راخدمت حضرت امام خامنه ای ولی امرمسلمین جهان ،وشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس تمامی انقلابیون عزیز،قوای سه گانه ی نیروهای مسلح تبریک عرض نموده امیدوارم پرچم سبزانقلاب توسط امام خامنه ای به دست صاحبش برسد انشاالله

وقتی تصمیم به رفتن گرفت من سعی کردم مانع او شوم، اما قبول نکرد. گفتم حداقل صبر کنو مدتی دیگر برو، چون قرار بود تا مدت کوتاهی دیگر فرزند دوممان به دنیا بیاید؛ اما علی به هیچ وجه کوتاه نیامد و حرف هایی به من زد که هر منطق و استدلالی در مقابل آن رنگ می باخت؛ به من گفت واقعه ی عاشورا را فراموش نکن که خیلی ها بهانه ها آوردند و زمانی که باید شتاب می کردند وظیفه ی خود را به بعد موکول کردند و گفتند بعدا اقدام می کنیم اما آن ها بعدا هرگز فرصت پیوستن به ق
بدانید من برای هیچ چیز به سوریه نرفتم که اهداف مادی داشته باشم. راه برای هدف مقدس دفاع از نوامیس و کیان مسلمین و برای مقابله با استکبار و راس آن رژیم جعلی و سفاک اسرائیل، رژیم کودک کش و جنایت پیشه رژیم صهیونیستی هرچه در توان دارید بر این این رژیم جعلی فریاد بکشید و خشم و نفرتتان را نثار آن کنید. ‼️کینه های انقلابیان رسوب نگیرد و فراموش نکنید که همه ما شیعه علی ابن ابی طالب هستیم. شیعه علی علیه السلام ذلت نمی پذیرد. آقا و مولای ما حسین ابن علی ع
روز نیمه ماه شوال سالروز وقوع جنگ احد شهادت حضرت حمزه سید الشهداء وجمعی از شهداء احد تسلیت باد
در سال سوم هجری جنگ احد در دامنه کوه احد واقع شد ودر اثر عدم اطاعت از رسول خدا پیروزی به شکست منجر شد وخیلی به شهادت رسیدند من جمله حضرت حمزه عموی پیامبر صلی الله علیه وآله
با سلام
شروع سربازی از اونجاییه که 18 سالت تموم شده ...
خب بعضیا با دانشگاه رفتن فرار میکنن ولی تهش که چی ؟ باید بری عزیزم
خب اولش که میری پلیس بعلاوه ده و دفترچه رو کاراشو میکنی و پست میکنی و بعد چند ماه نوبتت میشه و ده روز قبل اعزام خدمت واست مشخص میشه که کجا اموزشی افتادی
اموزشی توی نیرو انتظامی و سپاه و ارتش دو ماهه و توی مرزبانی سه ماه
خب اگر دیپلم داشته باشی 19 اعزام میشی ...
و اگر لیسانس یا بالاتر یکم اعزام میشی...
میتونید سه روز تاخیر توی رفت
خدمات تعمیر پکیج در تهران
در این بخش ما به معرفی خدمات تاسیسات vip در حوزه تعمیر پکیج در تهران و دیگر شهر های آن می پردازیم. البته باید بدانید که خدمات تعمیرات پکیج که توسط شرکت تاسیسات وی آی پی انجام می شود به موارد زیر محدود نبوده و تمامی اجزای و دیگر ایرادات انواع پکیج را شامل می شود.
از جمله خدمات تعمیر پکیج که توسط شرکت فنی و مهندسی تاسیسات vip تهران به تمامی مشتریان عزیز در اقسا نقاط شهر تهران ارائه شده است، این است که این شرکت با ایجاد شعبا
همایش بسیجیان مراغه
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج
اعضاء بسیج کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه با حضور در همایش بسیجیان به مناسبت سالروز تاسیس بسیج، با ارزش های اسلام، انقلاب و رهبری تجدید میثاق کردند. فرمانده تیپ امام زمان(عج) در این همایش با اشاره به نقش فرهنگ بسیج در فراتر از مرزها گفت: تفکر بسیجی زمینه‌ساز شکست توطئه‌های استکبار و گروه‌های تکفیری است. سردار محمدی افزود: الهام گرفتن ملت های منطقه از فرهنگ بسیجی، موجب ایجاد گروه های مق
قبل از عملیات والفجر مقدماتی بود، شب جمعه برادران درخواست کردند که برای خواندن دعای پر فیض کمیل در مسجد پادگان جمع شویم. یکی از دوستان نابینا بود و جایی را نمی‌دید. قبل از اعزام...

مگر نمی‌بینی که ظلم سراسر گیتی را فرا گرفته و مهدی فاطمه (عج) سرباز می‌طلبد؟
(شهید محمد کمالیان)
برای هر انسانی پیش می‌آید که در دوران زندگی لحظاتی را تجربه کند که همراه با سختی باشد و بعضاً از دست کسی هم کاری برنیاید. در چنین شرایطی محبین اهل بیت (علیهم السلام) دس
پیش نوشت: امروز که وبلاگم را باز کردم متوجه شدم که اولین مطلبم را اینجا 25 تیرماه 97 بارگذاری کردم. اما من همیشه فکر میکردم اولین مطلبم مربوط به مرداد ماه است. پس امروز ناگزیر یک ماه از اولین سالروزی چاردیواری من میگذرد.
سیزده ماه پیش درست در همین ساعات
ادامه مطلب
اینک که ساعات پایانی بیستم فروردین ماه است سالروز شهادت سید اهل قلم، شهید آوینی را متذکر میشوم و پیشنهادم به همه کسانی که دوست دارند در راستای تقویت قلم و نویسندگی شان گامی بردارند، خواندن کتاب های این شهید بزرگوار است. با خواندنشان قلمتان نازنین می شود. امیدوارم همگی مان توفیق خواندنشان را پیدا کنیم.
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
آموزش موی تای توسط استاداسدالله محمدی کارشناش ورزشهای رزمی راهنمایی جهت حضوردرکلاس های رزمی آشنایی باروشهای نوین آموزش ورزشهای رزمی دردنیا.معرفی سازمانهای معتبرموی تای درسطح آماتوروحرفه ای ،سازمانهای معتبرکیک بوکسینگ درسطح آماتور و حرفه ای.
راهنمایی افرادنسبت به نیاز ورزشی وجسمی برای تمرینات مختلف کاربا ستگاه 
معرفی مربیان سرشناس کشوردرشته های مختلف به علاقمندان به ورزش.
راهنمایی جهت استفاده ورزشکاران ازمکمل های ورزشی
معرفی دوره ه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سالروز تولد مقام عظمای ولایت مبارک بادامیر بی گزندی تو ...
شهید لطفی : 
خداوندا به واسطه محبتم به اهل بیت علیهم السلا
امام رضا را مسخره می کردند..
گفتند نسل امامت دیگه تموم شد!...
امامِ دیگه ای وجود نداره!...
تا اینکه سومین محمد، به دنیا اومد...
"نامش ستوده است....محمد...."
برای همین روز تولدش را باید خیلی بیشتر از تولد سایر ائمه، شادی کرد...
در سالروز ولادت عموش، علی اصغر متولد شد...

ادامه مطلب
سعید مربی کیوکوشینگ کاراته بود. در مسابقات استانی رتبه داشت. یک بار مادرمان به او گفت: سعید چند سال است که کاراته کار می‌کنی و مربی هستی، پس چرا پول جمع نمی‌کنی؟ در جواب گفت: مامان همین که بچه‌ها را از کوچه خیابان جمع کنم و به سمت ورزش بیاورم خیلی ثواب دارد. بعد از شهادتش شاگردانش به منزل پدرم می‌آمدند و می‌گفتند آقا سعید شهریه ما را جمع می‌کرد و برای بچه‌های بی‌بضاعت لباس می‌خرید. برادرم دو باشگاه ورزشی داشت. شاگردان زیادی هم تحت نظر داش
روایتی از رشادت مدافع حرم شهیدسیدسجاد خلیلی در عقب آوردن جنازه شهید بواس از زبان یکی از همرزمانشان 
 « من با موتور راه افتادم وسط راه، با خمپاره بارانی که بر سرمان می ریختند  زمین خوردم و پایم آسیب دید تویوتا نگه داشت سیدسجاد پرید پایین و چفیه اش را به پایم بست بعد هم خودش پرید عقب تویوتا و جایش را جلوی ماشین ، به من داد با رسیدن به خط، سیدسجاد، پیشقدم شد و جلو رفت بواس و برادری از لشکر فاطمیون شهید شده بودند دشمن با تانک و نفربر لحظه به لحظه

خاطرم هست، دومین ماموریت ایشان سه ماه طول کشید. وقتی برگشت، من و بچه ها منزل مادرم بودیم. ساعت 2:30 نیمه شب بود که تماس گرفت. خواب نبودم و با دیدن شماره ایشان به سرعت جواب دادم. گفتم: «برگشتی؟» گفت: «آره توی حیاط هستم اما کلید درب ورودی را ندارم.» گفتم: «بیا اینجا. چرا اطلاع ندادی؟» گفت: «نه مزاحم نمی شوم. داخل انباری را نگاه می کنم شاید کلید را آنجا گذاشته باشم.» گفتم: «هوا سرد است، سرما می خوری.» راضی نشد بیاید. بالاخره صبح شد. برادرم ما را به خان
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی یکی از بالا دست می کشیدم روی زخمهای دستم و بعدش می‌رسیدم روی طرح لبخند کمرنگی که یادگار اعزام بیمار بدحال ساعت پنج صبح و دعوا با طب اورژانس بیمارستان مقصد بود، جاش هنوز کمرنگ روی دستم مونده !
ادامه مطلب
خاطرات شهید
شهید سید رضا مراثی 
توپخانه لشگری را از پادگان 7 تیر به پادگان شهدای محراب انتقال دادند.چون ساختمان این پادگان توسط آلمانی ها ساخته شده بود.سیستم گرمایش و لوله های شوفاژ ها با کانال های مخصوص
 پوشیده شده بود و می توان گفت این کانال ها بسیار طولانی و مانند یک تونل وحشت شده بود و در طول این چندین سال بدون نگهداری و فرسوده شده بود.
شهید سید رضا مراثی با توجه به اینکه فرمانده بودند ،خارج از وقت اداری در چندین نوبت شخصا نسبت به تعمیر و

تا انقلاب مهدی

بچه ی سر به راه و آرامی بود؛ از آنها که آدم خوشش می‌آید دم پَرشان بشود. نشسته بود توی پایگاه بسیج. رفتم ایستادم مقابلش. تند تند داشت سوال‌های فرمِ اعزام به جبهه را پُر میکرد. گفتم: چطوری آقای حسن نیا؟ میخواین فرم رو براتون تحویل بدم؟
همینطور که تشکر میکرد، برگه را داد دستم. همه ی نوشته هایش یک طرف، آن جمله‌ی آخرش یک طرف. توی فرمِ ثبت نام برای اعزام، جلوی سوال «مدت داوطلبی حضور در جبهه؟» نوشته بود «تا انقلاب مهدی»
شهید محمدرض
مباهله غریب ترین ایام....

آیه الله جوادی آملی:
"از غریب ترین ایام زندگی ما ایام #مباهله است. خیلی از ما عالمانه حرف میزنیم و عوامانه فکر میکنیم در نتیجه آن ارکان ولایت را تقریباً از دست میدهیم در حالی که آن اجزای غیر رکنی را خیلی محترم میشمریم مانند اول ذیحجه که سالروز ازدواج وجود مبارک حضرت امیر با فاطمه زهرا (سلام الله علیهما) است اینها جزء واجبات غیررکنی است.

#غدیر جزء واجبات رکنی امامت است، مباهله جزء واجبات رکنی ولایت است، با سالروز ازد
حضور در پایگاه بسیج

اکثر هم سن و سالهای من آرزو داشتند اجازه اعزام به جبهه را اخذ کنند.
اجازه پدر و مادرها  یک طرف ، اجازه مسوولین اعزام هم طرف دیگر
خوب البته بعضی خانواده ‌ها اولویت اولشان برای بچه‌های امثال بنده که هنوز پشت لبشون سبز نشده بود درس و مدرسه بود . و الا روستای ما در زمینه اعزام به جبهه در منطقه نمونه بود.

یکی از راهکارها زدن انگشت شست پای خودشون به جای انگشت سبابه پدر پای رضایتنامه بود.
اما راضی کردن مسئولین اعزام علاوه بر ا
آیت الله احمد جنتی:
فاطمه زهرا سلام الله علیها برای دفاع از حق در یک شرایط بسیار سخت آمد در مسجد و خطبه غرّایی که باید در پیشانی تاریخ در خط نور نوشته بشود، آن خطبه را ادا و از حق و از ولایت علی بن ابیطالب علیه السلام دفاع کرد. شما هم مدافع حق باشید، مدافع مسئله ولایت باشید شما هم در همان مسیر حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها حرکت کنید تا امید شفاعت به او داشته باشید.

به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حس
فردا شنبه‌ست.
امیدوارم شنبه‌ی خوبی باشه خدایی. خسته شدم. امیدوارم مدیرعامل جلسه نباشه، مدیر منابع انسانی هم جلسه نباشه، و تکلیفم مشخص شه و با برنامه برگردم خونه. و شایدم مستقیم برم و دفترچه‌مو پُر کنم و پست کنم و بعد برگردم خونه.
دوس دارم برجِ 11 اعزام میشدم، ولی نمیشه. فقط برجای زوج اعزام هست. برج 10 یه کم زوده و برج 12 یه کم دیره حس میکنم. البته اگر که فردا اوکی بشه. اگه همه مسئولاش حاضر باشن باید اوکی شه. ولی دو بارِ قبلی که رفتم اینطور نبوده.
 و شعرهایم
،امضای تو را در پای خود دارد،
ای که قامتت، از بادبان بالاتر
و فضای چشمانت
 گسترده تر از آزادی ست،تو زیباتری،
از کتاب های نوشته و نانوشته من،
و سروده های آمده و نیامده ام
شهید علی عسکری سالروز ولادت و شهادت
@zakhmiyan_eshgh
1. جاذبه و نفوذ امام بزرگوارِ ما موجب شد که مساله‌ی قدس در بیش از ۱۰۰ کشور مطرح بشود، آن هم به وسیله‌ی توده‌ی مردم، به وسیله‌ی متن مسلمان‌ها.سرّ این جاذبه‌ی بی‌نظیر امام چیست؟
۲. امام مختصات شخصیتی و موهبت‌هایی را دارا بود و خدا به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام انسانی بود شجاع 
ادامه مطلب
۳۰ دقیقه پیش مادر تماس گرفتن و گفتم که آزمایشات و عکس های لازم رو دارن از بابا میگیرن و خودشم داره کارای تشکیل پروندشو انجام میده
عکس از ریه هاش فرستادن (مجازی) برای پزشک متخصص و گفته که ریه ها سالمن و با بقیه مدارک پزشکی همین روزها باید به بیمارستان تخصصی اعزام بشه
+ بیکار و در انتظارم الان که انقدر با جزئیات مینویسم 
سازمان حج و زیارت در راستای کاهش مراجعات زائران و سهولت انجام امور ، شرایطی را فراهم کرده است که انجام مراحل پیش ثبت نام تا اعزام به صورت اینترنتی انجام شود ، زمانی که شما تصمیم به ثبت نام میگیرد فرآیند پیش ثبت نام و ودیعه گذاری ، رزرو و انتخاب کاروان و اعزام را پشت سر بگذرانید که ما در ابتدای سخن به آن اشاره مختصری کرده و سپس نحوه کار با سامانه ثبت نام حج تمتع سال 98 و چگونگی رزرو از طریق سامانه رزرو حج تمتع 98 را بررسی خواهیم کرد.
جهت کسب اطلاعا
19 خرداد سالروز تولد استاد ناصر پور مردی که نامش با بسکتبال لرستان

گره خورده است
به قلم:  فرهاد داودوندیهر گاه سخن از استاد "ناصر پور" به میان می آید ناخود آگاه  ورزش بسکتبال به ذهن خطور می کندسالیان سال است برادران " پور" و خانواده های محترم شان در ورزش و بخصوص بسکتبال بروجرد حضوری بسیار فعال داشته و دارندسابقه
حضور مستمر استاد ناصر پور در ورزش بسکتبال به اوایل دهه 50 برمی گردد و
جالب اینکه این حضور ورزشی تاکنون بدون وقفه ادامه داشته استاین
روزها را چه غریبانه به شب رساندیمو اشک را خوراک روز و شب کردیمچه سخت است در دل گریستن و به زبان هیچ نگفتنو تکیه‌گاهی مطمئن را از دست دادن!اینک که یک سال از غروب غم بار پدر مهربانمان مرحوم مغفور شادروان داود عابدی را پشت سر گذاشته ایم، برآنیم در روز پنجشنبه
ادامه مطلب
 بسم الله الرحمن الرحیم
این وبلاگ برای آموزش مطالب مفید و همچنین آگاهی بخشیدن و دعوت مخاطبان به تفکر ، در تاریخ 18 بهمن 1398 مصادف با سالروز تاسیس روزنامه وقایع اتفاقیه ایجاد شده است و امیدواریم که این وبلاگ بتواند همچون وقایع اتفاقیه حرفی نو بزند و همچون ناشر وقایع اتفاقیه یعنی امیر کبیر بتوانیم تحولات عظیمی ایجاد کنیم. 
بسم الله الرحمن الرحیم
این وبلاگ برای آموزش مطالب مفید و همچنین آگاهی بخشیدن و دعوت مخاطبان به تفکر ، در تاریخ 18 بهمن 1398 مصادف با سالروز تاسیس روزنامه وقایع اتفاقیه ایجاد شده است و امیدواریم که این وبلاگ بتواند همچون وقایع اتفاقیه حرفی نو بزند و همچون ناشر وقایع اتفاقیه یعنی امیر کبیر بتوانیم تحولات عظیمی ایجاد کنیم. 
میزان هزینه خدمات نظافت یا خدمات نظافت آنلاین طبق اتحادیه خدمات نظافتی قیمت خدمات نظافت براساس خانم یا آقا بودن کارگر نظافت منزل ،تعداد نیروی مورد نیاز برای نظافت منزل ، ساعات کار ، متراژ خانه ، تعداد اتاق ها ، تعداد سرویس بهداشتی و… تعیین می شود.
برای کارهایی از قبیل شستشو مبلمان و یا شستشو فرش ، شرکت خدماتی نظافتی معمولا از بخار شوی استفاده می کنند .هزینه این خدمات نظافت از هزینه نظافت منزل جداست.
شرایط ارسال کارگر نظافت منزل برای خدمات
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم آلشهداافتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میتو
کشورهای آمریکای شمالی یکی از مهم‌ترین مقاصد برای مهاجرت ایرانیان هستند. افراد زیادی علاقه به کار و تحصیل در کانادا دارند چون شرایط زندگی در این کشور از وضع مطلوبی برخوردار است و از طرفی اقدامات نژادپرستانه در آن نسبت به ایالات متحده کم‌تر است، همچنین اقتصاد کانادا به شدت پویا است و احتمال بیکار ماندن در این کشور بسیار کم است. اما این موارد دلایل محکمی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیستند. به شما توصیه می‌کنیم یک جدول تهیه کنید و منفعت‌ها
شهید ماشالله رنجبر بافقی در فروردین ماه سال ۱۳۳۶ در محله‌ی سهل ابن علی(ع) واقع در خیابان شیخ محمدتقی بافقی چشم به جهان گشود.
پس از گذراندن دوران کودکی وارد دبستان خلد برین شد و تحصیلات ابتدایی را تا کلاس ششم ادامه داد و پس از آن ترک تحصیل کرده و به کار مشغول شد.
در سال ۱۳۵۴ به خدمت سربازی اعزام شده و دوره‌ی خدمت سربازی را در پادگان ارتش در شهر شیراز گذرانده و در سال ۱۳۵۶ دوره‌ی خدمت سربازی را به پایان رسانده است.
در سال ۱۳۵۷ پس از گذراندن دوره

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها